Stwórz własną kampanię w social mediach, która dotrze do Twoich klientów!

„Samodzielna kampania na Facebooku
i Instagramie, która sprzedaje” to:

  • Praktyczne lekcje VIDEO
  • Czynności omówione KROK po KROKU
  • Działania pokazane na ŻYWYCH przykładach!

Zostaw maila, powiadomię Cię o rozpoczęciu zapisów. Otrzymasz też specjalną ofertę!

Days
Hours
Minutes
Seconds

Rozpoczęcie zapisów:

Ile razy chciałaś zareklamować swój produkt w mediach społecznościowych, ale nie wiedziałaś od czego zacząć? Jak w gąszczu różnych parametrów odnaleźć Twojego klienta i stworzyć reklamę, która odpowie na jego potrzeby i zachęci do zapoznania się z Twoją ofertą?


Ile razy próbowałaś skorzystać z płatnych narzędzi, ale były one zbyt skomplikowane? Albo zniechęciła Cię nieintuicyjna obsługa Centrum Reklam? A może testowałaś już płatne kampanie, ale nie przyniosły one pożądanych efektów?


Właśnie dla Ciebie stworzyłem ten kurs!

Czego się nauczysz?

Stworzyłaś świetny produkt lub świadczysz usługi na wysokim poziomie, ale nie wiesz jak je sprzedać? Nie musisz się już martwić! Krok po kroku pokażę Ci, jak zbudować reklamę, która nie tylko wyświetli się Twoim potencjalnym klientom, ale zachęci ich do kliknięcia i poznania Twojej marki.

Dzięki temu kursowi:

  • poznasz narzędzia, które pomogą Ci stworzyć skuteczną kampanię,
  • zrozumiesz, do czego służą poszczególne opcje i z których warto korzystać,
  • dowiesz się, jak precyzyjnie określać swoją grupę docelową,
  • nauczysz się, jak skonstruować reklamę, która dotrze do Twoich klientów i realnie wpłynie na Twoją sprzedaż.

Narzędzia bez tajemnic

Poznasz tajniki narzędzi reklamowych Facebooka i pokonasz strach przed prowadzeniem samodzielnych kampanii

1

Samodzielnie zainstalujesz kod śledzący Facebooka na Twoje stronie i nauczysz się tworzyć zdarzenia niestandardowe

Więcej niż Pixel

2

Idealna grupa docelowa

Zobaczysz, jak stworzyć wartościowe grupy odbiorców, przetestować ich skuteczność, a następnie wybrać te najbardziej wartościowe (niekoniecznie najtańsze!)

3

Zrozumiesz, jak świadomie wybrać cel i skonfigurować parametry kampanii, a następnie jak ją optymalizować, by Twoja sprzedaż stale rosła

Optymalizacja działań

4

Kurs w liczbach

godzin materiałów wideo

8

10

3

modułów tematycznych

materiały bonusowe

O autorze

kilka słów - nieskromnie :)

Z jakiego drzewa się urwałeś?


Zapewne nie miałaś okazji zobaczyć mojego zdjęcia na okładce czasopisma branżowego, nie oglądałaś mnie podczas wystąpień publicznych, ani nie uczestniczyłaś w moich szkoleniach stacjonarnych. Dlaczego? Ponieważ wolałem poświęcić ten czas na naukę, zdobywanie praktycznego doświadczenia i pracę w obsłudze. I robię to niezmiennie od kilkunastu lat. Wspieram biznesy moich klientów i agencji reklamowych. Zgłębiam tajniki mediów społecznościowych, reklam i kampanii. Odkrywam nowe narzędzia i testuję ich działanie. Social media są moją pasją, ale też pochłaniają mnóstwo czasu, który staram się dzielić pomiędzy moich klientów a pracę nad blogiem i kursem on-line. Żeby skupić się na stworzeniu wartościowego produktu, postanowiłem ograniczyć moje działania w obsłudze klienta, a z części współpracy byłem zmuszony zrezygnować. Ale myślę, że było warto! Kurs, który chcę Ci dzisiaj zaproponować to efekt prawie dwóch lat intensywnej pracy.


Moje doświadczenie


W branży marketingowej działam od kilkunastu lat. Moja przygoda z Facebookiem trwa nieprzerwanie od 2009 roku. Swoją pierwszą kampanię reklamową uruchomiłem już w 2012 roku, czyli aż 8 lat temu! I chociaż od tamtego czasu minęła dekada, do dziś jestem zakochany w social mediach i bez przerwy pogłębiam swoją wiedzę. I wreszcie nadszedł moment, w którym mogę się nią podzielić.


Skąd pomysł na kurs?


Uwielbiam uczyć się z kursów online. Sam kupiłem ich w ostatnich latach kilkadziesiąt, niektóre w cenie kilku tysięcy złotych. I chociaż wyszkoliłem kilka osób indywidualnie, odkąd pamiętam w głębi serca pragnąłem dzielić się wiedzą online.

Daniel Wysocki

Dlaczego warto zdecydować się na ten kurs?


To jeden z nielicznych kursów online w Polsce stworzony przez praktyka. Doświadczenie, które zdobyłem w branży reklamowej pozwoliło mi spojrzeć na social media z innej perspektywy. Nie korzystam z szablonów i utartych schematów. Całą wiedzę, którą zawarłem w filmach instruktażowych zdobywałem, pogłębiałem i testowałem osobiście. Na co dzień tworzę i optymalizuję kampanie reklamowe dla klientów z wszelkich możliwych branż. I właśnie tą praktyczną wiedzą pragnę się Tobą podzielić podczas kursu.


Jaką wartość wyniesiesz z tego kursu?


- poznasz narzędzia, które pomogą Ci stworzyć skuteczną kampanię,

- zrozumiesz, do czego służą poszczególne opcje i z których warto korzystać,

- dowiesz się, jak precyzyjnie określać swoją grupę docelową,

- nauczysz się, jak skonstruować reklamę, która realnie wpłynie na Twoją sprzedaż.


Dlaczego zaczynam od podstaw?


Kurs jest przeznaczony dla kobiet, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z reklamą w mediach społecznościowych, bądź podjęły już pierwsze próby i zniechęciły się nieintuicyjnymi narzędziami Facebooka. Za pomocą nagrań video pokażę Ci, że tworzenie reklam wcale nie jest takie trudne i dzięki konkretnym wskazówkom dowiesz się, jak robić to samodzielnie. Na początek wspólnie opanujemy podstawy. Dzięki takiej formie nauki w krótkim czasie skoncentrujesz się na tworzeniu prostych i skutecznych reklam, zamiast walczyć z dziesiątkami funkcji w narzędziach, które przydają się na dalszej ścieżce rozwoju.


Czy ten kurs to koniec drogi?


Wszystko zależy od Twoich potrzeb. Po ukończeniu tego kursu będziesz znać narzędzia, które pozwolą Ci tworzyć solidne i skuteczne kampanie reklamowe. I bardzo prawdopodobne, że taki etap rozwoju w zupełności Ci wystarczy. Natomiast muszę Cię ostrzec, że reklama uzależnia! I sądzę, że po pierwszej z sukcesem przeprowadzonej sprzedaży, możesz zapragnąć poszerzać swoją wiedzę! Dlatego w przyszłości planuję drugą, zaawansowaną część kursu.

O kursie

dla kogo jest ten kurs?

"Samodzielna kampania na Facebooku i Instagramie, która sprzedaje"

Jeżeli jesteś gotowa, żeby samodzielnie i z satysfakcją tworzyć skuteczne kampanie reklamowe w social mediach, koniecznie zostaw swój adres e-mail.


Powiadomię Cię o rozpoczęciu zapisów.


Dodatkowo, w podziękowaniu za Twoje zaufanie przygotowałem wyjątkową zniżkę, która nie będzie dostępna w regularnej sprzedaży.


Dlatego nie zwlekaj, zapisz się już dziś!

Wszelkie prawa zastrzeżone - SocialApe®